HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
UZAKTAN EĞİTİME TABLET BİLGİSAYAR DESTEĞİNİN 3. FAZIYLA BİRLİKTE 4060 ADET TABLET BİLGİSAYAR İLİMİZE ULAŞTI.
![UZAKTAN EĞİTİME TABLET BİLGİSAYAR DESTEĞİNİN 3. FAZIYLA BİRLİKTE 4060 ADET TABLET BİLGİSAYAR İLİMİZE ULAŞTI.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/31141803_IMG-20201217-WA0003.jpg)
Uzaktan eğitim sürecinde internet ve cihaz gereksinimi olan öğrenciler için Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından dağıtımı yapılan tablet bilgisayarlardan; ilimize 4.060 adet tablet bilgisayar seti ulaştırılmıştır.
İlimize ulaştırılan 4.060 adet tablet bilgisayar setlerinin ilçelerimize teslimatı yapılmış olup; Bakanlığımız tarafından belirlenen öğrencilere dağıtımı gerçekleştirilmektedir.