HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcısı Sayın Fahrettin GÖNCÜ Başkanlığında İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama İşbirliği Toplantısı Yapıldı.

Vali Yardımcısı Sayın  Fahrettin GÖNCÜ  Başkanlığında İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama İşbirliği Toplantısı Yapıldı.

30.09.2015 Çarşamba günü saat 10.00’da Müdürlüğümüz Konferans Salonunda Vali Yardımcısı Sayın Fahrettin GÖNCÜ  başkanlığında İlimizdeki resmî, özel ve sivil toplum kuruluşları ile Hayat Boyu Öğrenme alanında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla “İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama İşbirliği Toplantısı” Yapıldı.

Vali Yardımcısı Fahrettin GÖNCÜ  başkanlığında yapılan İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısına, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Şube Müdürü, Maarif Müfettişleri Başkanı, Antakya Halk Eğitimi Merkez Müdürü ve İl  Jandarma Komutanlığı, Mustafa Kemal Üniversitesi, İl Emniyet Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve  Spor  İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Vakıflar Bölge  İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Sağlık İl Müdürlüğü,  Ticaret İl Müdürlüğü, Defterdarlık, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansından yetkililer katıldı. 

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.