Yüreğimizdeki Işık Derneği Toplantısı
![Yüreğimizdeki Işık Derneği Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20152428_whatsappimage20240520at13.51.09.jpg)
Hatay Valiliği Yüreğimizdeki Işık Derneği çalışmaları kapsamında bir planlama toplantısı gerçekleştirildi.
Strateji Geliştirme Şube Müdürümüz Recep Kahan koordinatörlüğünde, Belen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıya İlçe Müdürlüklerimizde görev yapan stratejiden sorumlu şube müdürleri katıldı. Toplantıda ilimizdeki yetim/öksüz çocuklar için yapılacak etkinlik, faaliyet ve çalışmalar planlandı.